Про сайт “Біглі в Україні”

Вітаємо на сайті Біглі в Україні!

Каталог біглей України, база розплідників біглей, цуценята бігля в Україні, статті про догляд, годування, виховання, офіційний стандарт та опис породи бігль, фото та результати виставок – все це втілив сьогодні сайт Біглі в Україні!
Сайт засновано у 2007 році, як домашня сторінка, присвячена моєму першому біглю Барселоні. З того часу легке захоплення біглями переросло у стійке хобі, Біглі в Україні – в інформаційний портал про породу бігль, а Барселона стала засновницею розплідника BARSTAIL.

! Сайт, а також усі  його матеріали до 2022 року було написано російською мовою, зараз ми активно працюємо над українізацією порталу.

Цей ресурс – мій внесок у розвиток породи бігль в Україні. Мета створення даного сайту – не лише популяризація породи та чистопородного розведення, а й об’єднання на одному ресурсі інформації, корисної як заводчикам, так і власникам, а також тим, хто тільки підшукує собі цуценя.

На сторінках сайту Біглі в Україні ви знайдете багато інформації про породу бігль. Ви ознайомитеся з історією породи та її офіційним стандартом FCI 161. Всім бажаючим завести цуценя буде цікаво почитати про особливості породи, про те, як купити і як вибрати цуценя бігля, про догляд, годування та виховання, про подорожі з біглями та про захоплюючі заняття собачим спортом . Для захоплених виставками – статті про хендлінг.

Друга частина порталу Біглі в Україні присвячена собакам, які мешкають в Україні. Це Каталог біглей та база розплідників біглей КСУ, поповнювати які ми запрошуємо всіх біглежителів України! Під вкладкою Цуценята розміщено посилання на групу у фейсбуці, де публікуються оголошення про продаж цуценят від заводчиків Кінологічної Спілки України.

А ще ми публікуємо результати та фотозвіти з виставок, Чемпіонати та головні київські виставки на сайті, також результати всіх (ну майже всіх) українських виставок є на Форумі.

Приємного перегляду, дякуємо, що ви з нами!

З любов”ю до біглей,
Ольга Боярська
Біглі в Україні
www.beagle.net.ua